Hakkımızda

image
image
image
image
image

Hakkımızda

Pars Elektronik Otomotiv Turizm San ve Tic.Ltd.Şti

Pars Elektronik İnşaat Turizm ve Tic. Ltd. Şti arıza tespit cihazları başta olmak üzere otomotiv sektörünün ihtiyacı olan tüm yüksek teknoloji ürünlerinin ithalatını ve satışını gerçekleştirmektedir.
 
2005 yılı Mayıs ayında AVEN BİLGİSAYAR adı ile kurulan firmamız 2013 yılında Pars ELEKTRONİK OTOMOTİV İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.  unvan ı altında faaliyete devam etmektedir.
 
Doğru ve hızlı adımlarla ilerleyen pars TECNOLOGY kısa sürede sektörde kendini kanıtlamıştır.
 
Firmamız sadece ürün satışı değil mükemmel  satış  sonrası destek teknik servis tüm ürünler için yedek parça ve İzmir 2. Sanayi sitesinde kurulu Eğitim merkez ile ücretsiz eğitim imkanı sunan Pars TECNOLOGY performans kitleri  klima dolum cihazları gibi birçok servis ekipmanlarının da ithalatını yapmaktadır.
 
Yenilikçi yapısı ile diagnostik sektörünü yakından takip ederek en yeni ürünleri ve en yenilikçi hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.
 
-ithalat
 
-Pazarlama
 
-Teknik destek
 
-Eğitim
 
-Proje ve ürün geliştirme
 
Faaliyetlerini kendini sürekli geliştirerek başarı ile icra eden Pars TECNOLOGY uzman kadrosu ve aktif pazarlama ekibi çözüm odaklı yaklaşımı ile yenilikçi bir proje çizmektedir.
 
Pars TECNOLOGY hafif ticari,binek,ağır vasıta,iş makinası,tekne/marine ,tarım araçları,motosiklet ve demiryolu araçları için komple arıza tespit çözümleri sunmaktadır.
 
LAUNCH TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ ile tüm lisanslı LAUNCH ürünlerini ve diğer tüm markaların orijinal arıza tespit cihazlarını Türkiye ve Ortadoğu’ ya sunmaktadır.
 
Pars TECNOLOGY sadece cihaz değil yazılım çözümleri ile servislerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 
 

Bize Ulaşın