ÜRÜNLERİMİZ
Ford Kargo Arıza Tespit Cihazı
 
Ford Cargo kamyonlar için sattığımız arıza tespit cihazımız MOTOR – SUSPANSİYON sistemlerinde arıza teshişi yapar.Cihazımız orjinal servis cihazı olup aracın tüm aksamlarını parametrelerini kontrol etmektedir
   
eclipse ağır vasıta arıza tespit cihazı
 
eclipse ağır vasıta arıza tespit cihazı
   
88890020 Volvo Arıza Tespit Cihazı
 
Volvo 88890020 interface, Volvo ve Mack marka ağır vasıtalar (kamyon, otobüs, çekici, dorse) ve Volvo mototrlar için üretilmiş bilgisayar tabanlı bir diagnostik sistemidir.
   
T200 MAN T200 Arıza Tespit Cihazı
 
T200 MAN’ ın yeni nesil arıza tespit sistemidir. MAN üretimi Kamyon, otobüs ve diğer tüm ağır vasıtaları desteklemektedir. Orijinal MAN MAN CATS II yazılımı ile çalışmaktadır.
   
WABCO INTERFACE Wabco Arıza Tespit Cihazı
 
System Diagnostic Software yazılımı tüm WABCO sistemleri için geliştirilmiştir. ABS, EBS, ECAS vb.. WABCO’ nun ürettiği tüm elektronik sistemlerde kullanılmaktadır.
   
VCI 2 Scania Arıza Tespit Cihazı
 
Scania VCI2 Scania Diagnosis and Programmer 3 (SDP3) yazılımı ile çalışan, yetkili servislerin kullandığı orijinal arıza tespit cihazıdır. CANBUS sistemi kullanan tüm yeni nesil Scania araçları destekler. 2004 sonrası tüm modeller üzerinde çalışmaktadır.
   
Renault Arıza Tespit Cihazı NG10
 
Renault NG10 Renault’ un DXi ve DXi olmayan motora sahip tüm hafif ticari ve ağır vasıtaları için üretilmiş bir diagnostik sistemidir. Renault Yetkili Servislerinde kullanılan orijinal arıza tespit cihazıdır.
   
INLINE 5 Cummins BMC Arıza Tespit Cihazı
 
INLINE 5 arıza tespit cihazı ve Cummins INSITE diagnostic yazılımı tüm Cummins motorlar üzerinde çalışmak üzere tasarlanmıştır. BMC yetkili servislerinde kullanılan orijinal arıza tespit cihazıdır.
   
CAT COMMUNICATION ADAPTER 2 Caterpillar Arıza Tespit Cihazı
 
Caterpillar Communication Adapter II CAT’ in ürettiği tüm iş makinesi, endüstriyel araçlar ve gemi motorlarını desteklemektedir. Caterpillar ET (Electronic Technician – Caterpillar Electronic Technician) yazılımı ile yetkili servislerin kullandığı orijinal arıza tespit cihazıdır.
   
   
Copyright PARS OTOMOTİV TECHNOLOGY Ana Sayfa | Ürünler | Kariyer | Hakkımızda | Destek | İletişim
web tasarım nakliyeilani.com tarafından yapılmıştır