ÜRÜNLERİMİZ
LEXİA 3 Peugeot Citroen Arıza Tespit Cihazı
 
   
eclipse binek arıza tespit cihazı
 
tüm markalara uyumlu arıza tespit cihazı
   
Renault Arıza Tespit Cihazı (Renault Can Clip )
 
Renault Can Clip ; yetkili Renault servislerinin kullandığı orijinal arıza tespit cihazıdır.Clip ile Renault ve Dacia marka otomobil ve hafif ticari araçlara A’ dan Z’ ye müdahele edebilirsiniz.
   
Volvo Vida Dice Arıza Tespit Cihazı
 
Volvo VIDA DICE, Volvo yetkili servislerinde kullanılan orijinal arıza tespit cihazıdır. Volvo araçlar üzerinde arıza teşhisinde güvenli ve etkin bir sisteme sahiptir. Volvo DICE ile araçlarla kablosuz olarak iletişim sağlanabilmektedir.
   
Honda GNA600 Arıza Tespit Cihazı
 
Honda GNA 600 tüm Honda yetkili servislerinde kullanılan orijinal arıza tespit cihazıdır.Set içeriğinde Honda GNA 600 arıza tespit cihazı, kabloları ve adaptörleri bulunmaktadır.
   
IDS VCM 2 Ford–Land Rover–Mazda–Lincoln–Mercury
 
Ford – Land Rover – Mazda – Lincoln – Mercury Orijinal Arıza Tespit Cihazı
   
VAS 5054A VW–Seat–Skoda–Audi Arıza Tespit Cihazı
 
VAS – 5054A Volkswagen yetkili ve özel servislerinde Volkswagen, Audi, Seat ve Skoda marka araçların arıza tespitinde kullanılan kablosuz bağlantı ile çalışan orijinal arıza tespit cihazıdır.
   
BMW ISIS ICOM Arıza Tespit Cihazı
 
ISIS ICOM BMW Arıza Tespit Cihazı BMW Orijinal Arıza Tespit Cihazı ISIS – ICOM – ISTA / P – A – B – C MODÜLLERİ
   
Launch X-431 GDS
 
X-431 GDS, ergonomik ve kolay kullanımlı kablosuz bir arıza tespit cihazıdır. Uygun fiyatı ile tüm servislerin kullanmak isteyeceği dokunmatik ekranlı bir el cihazıdır. X-431 serisinin tüm özelliklerine sahiptir.
   
SD Connect Mercedes Arıza Tespit Cihazı
 
Yetkili servislerde kullanılan Mercedes Benz orijinal arıza tespit cihazıdır. Araçların Motor, ABS, ESP, Hava Yastığı, Gövde Bilgisayarı, Otomatik Şanzıman gibi tüm Elektronik Kontrol Ünitelerine ve sistemlerine müdahele edebilir.
   
MDI Opel – GM – Chevrolet Arıza Tespit Cihazı
 
MDI, Opel, Chevrolet ve GM marka araçların yetkili servislerinde kullanılan orijinal arıza tespit cihazıdır.
   
Launch Master
 
10.8V ile 40V arasında sorunsuz çalışabilen, Super-16 ve CanBusII dahil olmak üzere tüm OBDII soketlerini tek bir OBDII-16E soketinde toplayan ve yeni tasarımıyla dikkat çeken bir arıza tespit cihazıdır. Yapılan testlerin sonuçlarına göre 148' den fazla sisteme girebilmekte ve oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.
   
Launch X431 Diagun
 
X-431 Diagun, küçük ve kolay kullanımı ile aynı anda 2 aracı test edebilen kablosuz bir arıza tespit cihazıdır. Uygun fiyatı ile tüm servislerin kullanmak isteyeceği dokunmatik ekranlı bir el cihazıdır.
   
   
Copyright PARS OTOMOTİV TECHNOLOGY Ana Sayfa | Ürünler | Kariyer | Hakkımızda | Destek | İletişim
web tasarım nakliyeilani.com tarafından yapılmıştır