ÜRÜNLERİMİZ
Ford Kargo Arıza Tespit Cihazı
 
Ford Cargo kamyonlar için sattığımız arıza tespit cihazımız MOTOR – SUSPANSİYON sistemlerinde arıza teshişi yapar.Cihazımız orjinal servis cihazı olup aracın tüm aksamlarını parametrelerini kontrol etmektedir
   
LEXİA 3 Peugeot Citroen Arıza Tespit Cihazı
 
   
eclipse ağır vasıta arıza tespit cihazı
 
eclipse ağır vasıta arıza tespit cihazı
   
eclipse binek arıza tespit cihazı
 
tüm markalara uyumlu arıza tespit cihazı
   
88890020 Volvo Arıza Tespit Cihazı
 
Volvo 88890020 interface, Volvo ve Mack marka ağır vasıtalar (kamyon, otobüs, çekici, dorse) ve Volvo mototrlar için üretilmiş bilgisayar tabanlı bir diagnostik sistemidir.
   
T200 MAN T200 Arıza Tespit Cihazı
 
T200 MAN’ ın yeni nesil arıza tespit sistemidir. MAN üretimi Kamyon, otobüs ve diğer tüm ağır vasıtaları desteklemektedir. Orijinal MAN MAN CATS II yazılımı ile çalışmaktadır.
   
WABCO INTERFACE Wabco Arıza Tespit Cihazı
 
System Diagnostic Software yazılımı tüm WABCO sistemleri için geliştirilmiştir. ABS, EBS, ECAS vb.. WABCO’ nun ürettiği tüm elektronik sistemlerde kullanılmaktadır.
   
VCI 2 Scania Arıza Tespit Cihazı
 
Scania VCI2 Scania Diagnosis and Programmer 3 (SDP3) yazılımı ile çalışan, yetkili servislerin kullandığı orijinal arıza tespit cihazıdır. CANBUS sistemi kullanan tüm yeni nesil Scania araçları destekler. 2004 sonrası tüm modeller üzerinde çalışmaktadır.
   
Renault Arıza Tespit Cihazı NG10
 
Renault NG10 Renault’ un DXi ve DXi olmayan motora sahip tüm hafif ticari ve ağır vasıtaları için üretilmiş bir diagnostik sistemidir. Renault Yetkili Servislerinde kullanılan orijinal arıza tespit cihazıdır.
   
INLINE 5 Cummins BMC Arıza Tespit Cihazı
 
INLINE 5 arıza tespit cihazı ve Cummins INSITE diagnostic yazılımı tüm Cummins motorlar üzerinde çalışmak üzere tasarlanmıştır. BMC yetkili servislerinde kullanılan orijinal arıza tespit cihazıdır.
   
CAT COMMUNICATION ADAPTER 2 Caterpillar Arıza Tespit Cihazı
 
Caterpillar Communication Adapter II CAT’ in ürettiği tüm iş makinesi, endüstriyel araçlar ve gemi motorlarını desteklemektedir. Caterpillar ET (Electronic Technician – Caterpillar Electronic Technician) yazılımı ile yetkili servislerin kullandığı orijinal arıza tespit cihazıdır.
   
Renault Arıza Tespit Cihazı (Renault Can Clip )
 
Renault Can Clip ; yetkili Renault servislerinin kullandığı orijinal arıza tespit cihazıdır.Clip ile Renault ve Dacia marka otomobil ve hafif ticari araçlara A’ dan Z’ ye müdahele edebilirsiniz.
   
Volvo Vida Dice Arıza Tespit Cihazı
 
Volvo VIDA DICE, Volvo yetkili servislerinde kullanılan orijinal arıza tespit cihazıdır. Volvo araçlar üzerinde arıza teşhisinde güvenli ve etkin bir sisteme sahiptir. Volvo DICE ile araçlarla kablosuz olarak iletişim sağlanabilmektedir.
   
Honda GNA600 Arıza Tespit Cihazı
 
Honda GNA 600 tüm Honda yetkili servislerinde kullanılan orijinal arıza tespit cihazıdır.Set içeriğinde Honda GNA 600 arıza tespit cihazı, kabloları ve adaptörleri bulunmaktadır.
   
IDS VCM 2 Ford–Land Rover–Mazda–Lincoln–Mercury
 
Ford – Land Rover – Mazda – Lincoln – Mercury Orijinal Arıza Tespit Cihazı
   
VAS 5054A VW–Seat–Skoda–Audi Arıza Tespit Cihazı
 
VAS – 5054A Volkswagen yetkili ve özel servislerinde Volkswagen, Audi, Seat ve Skoda marka araçların arıza tespitinde kullanılan kablosuz bağlantı ile çalışan orijinal arıza tespit cihazıdır.
   
BMW ISIS ICOM Arıza Tespit Cihazı
 
ISIS ICOM BMW Arıza Tespit Cihazı BMW Orijinal Arıza Tespit Cihazı ISIS – ICOM – ISTA / P – A – B – C MODÜLLERİ
   
Launch X-431 GDS
 
X-431 GDS, ergonomik ve kolay kullanımlı kablosuz bir arıza tespit cihazıdır. Uygun fiyatı ile tüm servislerin kullanmak isteyeceği dokunmatik ekranlı bir el cihazıdır. X-431 serisinin tüm özelliklerine sahiptir.
   
SD Connect Mercedes Arıza Tespit Cihazı
 
Yetkili servislerde kullanılan Mercedes Benz orijinal arıza tespit cihazıdır. Araçların Motor, ABS, ESP, Hava Yastığı, Gövde Bilgisayarı, Otomatik Şanzıman gibi tüm Elektronik Kontrol Ünitelerine ve sistemlerine müdahele edebilir.
   
MDI Opel – GM – Chevrolet Arıza Tespit Cihazı
 
MDI, Opel, Chevrolet ve GM marka araçların yetkili servislerinde kullanılan orijinal arıza tespit cihazıdır.
   
Launch Master
 
10.8V ile 40V arasında sorunsuz çalışabilen, Super-16 ve CanBusII dahil olmak üzere tüm OBDII soketlerini tek bir OBDII-16E soketinde toplayan ve yeni tasarımıyla dikkat çeken bir arıza tespit cihazıdır. Yapılan testlerin sonuçlarına göre 148' den fazla sisteme girebilmekte ve oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.
   
Launch X431 Diagun
 
X-431 Diagun, küçük ve kolay kullanımı ile aynı anda 2 aracı test edebilen kablosuz bir arıza tespit cihazıdır. Uygun fiyatı ile tüm servislerin kullanmak isteyeceği dokunmatik ekranlı bir el cihazıdır.
   
   
Copyright PARS OTOMOTİV TECHNOLOGY Ana Sayfa | Ürünler | Kariyer | Hakkımızda | Destek | İletişim
web tasarım nakliyeilani.com tarafından yapılmıştır