Sahte Launch Ürünleri Hakkında Uyarı

SAHTE ÜRÜNLERE DİKKAT…!
Paranızı çöpe atmayın

Bildiğiniz üzere piyasada bazı LAUNCH ürünlerinin kopyaları satılmaktadır. Fiyat olarak oldukça cazip görünen bu ürünler hiçbir zaman orijinal bir LAUNCH ürünü gibi cevap veremezler.
Fark Nedir ?

Korsan ürünler Türkiye için üretilmiş orijinal cihazdan kopyalanan yazılımla çalışmaktadır. Yani Kopyası alınan cihazda o anda hangi versiyon yüklü ise sadece o versiyon ile çalışabilmektedir. Bu ürünlerde güncelleme yapmak imkansızdır.
Korsan ürün satıcıları 2 yıl güncelleme, 5 yıl güncelleme gibi ifadelerle siz değerli kullanıcıları kandırmaktadır. Orijinal bir ürünün güncellemesi satın alındıktan sonra sadece 1 yıl boyunca ücretsizdir.
Orijinal cihazın seri numarası ile ikinci bir cihaza güncelleme yapıldığında güncelleme hakkı otomatik olarak iptal edilmektedir.

Ürünün Korsan Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır ?

1 – Orjinal ürünü Türkiye’ de satan iki firma bulunmaktadır ve biri Pars Technology’ dir. LAUNCH’ un başka bir distribütörü bulunmamaktadır.

2 – Orijinal bir LAUNCH size içerisinde hiçbir yazılım yüklü olmadan yani boş olarak gelir. Kutusundan çıkan, üzerinde cihazın seri numarası bulunan kapalı bir zarfın içerisindeki aktivasyon kodu ile www.x431.com adresinden aktive edilir. Aktivasyon yapılırken sizin bilgileriniz LAUNCH’ un veri tabanına kaydedilir ve kullanıcı adını ve şifresini siz belirlersiniz. Hiçbir zaman size içinde yazılım yüklü olarak gelmez.

3 – Orijinal LAUNCH ürünü size faturası ve faturada “LAUNCH X431 DIAGUN SR. 980123123″, “LAUNCH X431 MASTER SR. 980123123″ gibi ürünün ismi ve seri numarası yazılı olarak teslim edilir. Böylelikle 2 yıllık garanti süresi de başlamış olur.

4 – Cihazların arkasındaki seri numarası ile kutu içerisinden çıkan zarfta yazan seri numarası aynıdır.

5 – Cihazın orijinalliğini LAUNCH EUROPE GMBH’ ı Almanya’ daki merkezinden +49 (0) 2273/98750 Numaralı telefon ile arayarak öğrenebilirsiniz. LAUNCH EUROPE GMBH’ da konuyla ilgilenen ve Türkçe konuşabilen personeller bulunmaktadır.

6 – Orijinal cihaza istediğiniz anda, istediğiniz markanın birden fazla versiyonunu yükleyebilirsiniz. Örneğin; Renault V35.01 ile V29.00 aynı anda cihazınıza yüklenebilir. Bunun için sadece www.x431.com sitesine girip, kullanıcı adı ve şifrenizi girerek yükleme bölümüne tıklamanız yeterlidir.

7 – Pars Technology dışında bir firma size orijinal ürün olduğunu söylüyor ve emin olmak istiyorsanız bize ulaşıp bilgi ve destek alabilir, seri numarası kontrolü yaptırabilir ve satıcıya sormanız gereken soruları bizlerden öğrenebilirsiniz. Unutmayın ki LAUNCH Türkçe ürünleri Türkiyede iki distribütör dışında kimseye vermemektedir.

8 – Yurtdışından gelen orijinal ürünlerde Türkçe dili bulunmamaktadır. Eğer ki yurtdışından alındığı öne sürülen bir ürün Türkçe ise kesinlikle sahtedir. Çünkü LAUNCH Fransa’ ya veya İngiltere’ ye sattığı ürünlerde Türkçe aktivasyon yapmaz.

9 – Cihazın arkasında seri numarası etiketi varsa lütfen etiketi inceleyiniz. Orijinal ürün etiketi köşeleri yuvarlatılmış, muntazam kesimli ve oldukça kaliteli bir kağıda basılmıştır. Her halükarda telefon ile firmamızdan veya Almanya LAUNCH EUROPE GMBH’ dan bilgi alınız.

Korsan Ürünler Sorun Yaratır mı ?

EVET ! Korsan ürün kullanımı sonucu havayastığı patlatmaktaktan tutun, immobilizier silip aracı çalıştıramamaya kadar birçok sıkıntı yaşayan kullanıcı bulunmaktadır. Ayrıca versiyon ekleyemediğiniz için cihazın gerçek kapasitesini hiçbir zaman kullanamazsınız. Kopya ürünler oldukça basit koşullarda üretildiğinden cihaz kalitesi de orijinal gibi olmayacağından çok çabuk arıza yapmaktadırlar.
Ayrıca korsan ürün için gerçek destek alamayacağınızı kesinlikle unutmayınız. Pars Technology’ den alacağınız orijinal ürün ile birlikte satış sonrası desteği de ücretsiz olarak almış olursunuz. Cihaz ile yapmak istediğiniz işlemler için kesin, net ve anlaşılır çözümlere anında ulaşırsınız. Orijinal ürün ile birlikte LAUNCH Eğitim Merkezinde Ücretsiz Temel Eğitim alabilirsiniz.
Ayrıca Korsan/Sahte ürün satmak ve kullanmak suç teşkil etmektedir. Çok ciddi çalışmalar sonucunda geliştirilen LAUNCH ürünlerinin kopya olarak pazarlanması etik açıdan da doğru değildir.
ORİJİNAL ÜRÜN TERCİH ETTİĞİNİZDE; Hem ürün kalitesi ve yetenekleri, hem de satış sonrası mükemmel desteği ile paranızın karşılığını fazlasıyla alırsınız.

Copyright PARS OTOMOTİV TECHNOLOGY Ana Sayfa | Ürünler | Kariyer | Hakkımızda | Destek | İletişim
web tasarım nakliyeilani.com tarafından yapılmıştır